सुधिर र जुना फिचर्ड ‘मायाको मौसम’ सार्वजनिक ( भिडियो )

- May 5, 2022 गते तीव्रखबरमा प्रकाशित

तीव्रखबर (छिटो खबरको एउटै विकल्प)

काठमाडौं । गायिका ममता गुरुङ र गायक एवम गीतकार डि.पी खनालको युगल गायननमा समावेश रोमान्टिक भर्सनको ‘मायाको मौसम’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ। सदु थापा खनालको शब्द, शंकर थापा ‘स्माइल’को संगीतमा रहेको यस गीतलाई विश्व अधिकारीले संगीत संयोजन गरेका हुन् ।

मुनालशिशिर कोइरालाको निर्देशनमा तयार पारिएको  भिडियोमा सुधिर श्रेष्ठ  र जुना कार्कीले अभिनय गरेका छन् । इलाम र झापाका मनोरम दृश्यहरुमा सुजन श्रेष्ठले भिडियोको छायाँकन गरेका हुन् । दिन्शन शाहले भिडियोको सम्पादन एवं कलर गरेका हुन् । मोडल सुधिरको युट्युब च्यानलमार्फत भिडियो सार्वजनिक गरिएको हो ।
भिडियो लिंक: https://youtu.be/Ji87qgWR28c


तीव्रखबर (छिटो खबरको एउटै विकल्प)

प्रतिक्रिया

Find Us On Facebook

छिटो खबरका लागि लाइक तथा सेयर गरौं ।

TibraKhabar TV